Współpraca z pracodawcami

Zapraszamy do współpracy pracodawców niezależnie od branży, w której działają. Oferujemy 3 rodzaje współpracy: 

  • Outsourcing pracowników z Rosji – możesz wynająć pracownika, który zatrudniony jest w naszej firmie.
  • Rekrutacja pracowników z Rosji – przeprowadzimy dla Ciebie kompleksowy proces rekrutacji i znajdziemy kandydata, który idealnie spełni Twoje oczekiwania. Usługa rozliczana jest w formie jednorazowej płatności.
  • Rekrutacja oraz zatrudnienie pracowników ze wschodu – przeprowadzimy dla Ciebie proces rekrutacyjny, a Ty będziesz mógł zatrudnić pracownika w swojej firmie. Usługa rozliczana jest w formie comiesięcznej płatności.  

 

Współpraca z firmami rekrutacyjnymi

Jesteśmy również otwarci na współpracę z podmiotami rynku pracy, w tym m.in.:

  • Agencjami pracy tymczasowej
  • Agencjami zatrudnienia
  • Agencjami pośrednictwa pracy
  • Firmami rekrutacyjnymi

Przewidujemy możliwość realizacji wspólnych projektów rekrutacyjnych. Posiadamy bardzo dużą bazę kandydatów z Rosji, którzy gotowi są do natychmiastowego podjęcia pracy w Polsce. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta może pomóc wielu agencjom w dostarczeniu pracodawcom idealnych kandydatów do pracy. Gwarantujemy pełną elastyczność. Na zlecenie agencji możemy przeprowadzić kompleksowo proces rekrutacyjny, jak również wspierać etap wyszukiwania konkretnych profili kandydatów pochodzących z Rosji.

 

Uczciwe podejście do każdego pracownika 

Jednocześnie chcemy podkreślić, iż każdego pracownika traktujemy z szacunkiem. Czujemy się odpowiedzialni za jego los na rynku pracy. Dlatego też współpracujemy tylko z wiarygodnymi przedsiębiorcami i jesteśmy zainteresowani JEDYNIE współpracą długoterminową.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności