Rekrutujemy pracowników z Rosji

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników rosyjskich. Każdorazowo dobór pracowników odbywa się w oparciu o wielostopniową selekcję, dzięki czemu możemy wyszukać kandydatów idealnie spełniających wymagania na danym stanowisku.

Oferujemy usługę outsourcingu, zatrudnienia oraz rekrutacji:

  • Pracowników fizycznych z Rosji i ze Wschodu – posiadających doświadczenie w sektorze budowlanym i rolnym. Pozyskujemy pracowników produkcyjnych do zakładów przemysłowych – hut, fabryk, elektrowni. Oferujemy kandydatury spawaczy, elektryków, operatorów maszyn, kierowców oraz operatorów wózków widłowych.
  • Pracowników umysłowych z Rosji i ze Wschodu – pozyskujemy pracowników sektora bankowego, programistów, analityków, handlowców, inżynierów, specjalistów z ze znajomością języków obcych. Możemy pozyskać doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów z Rosji różnych branż.  

Szukasz fachowców, pracowników bez kwalifikacji, a może doświadczonych specjalistów?

Możemy zrekrutować dla Ciebie pracownika o bardzo nietypowych umiejętnościach. Dysponujemy dużą bazą kandydatów pochodzących z Rosji, Białorusi i pozostałych krajów Bloku Wschodniego. Jednocześnie możesz też skorzystać z zatrudnionych przez nas pracowników, którzy przebywają aktualnie w Polsce.

 

 

Pracownicy z Ukrainy, czy z Rosji?

Nie jesteśmy agencją, która dostarcza pracowników z Ukrainy 'na jutro', przy długości umowy na kilka tygodni. Takich agencji na rynku polskim działa wiele. Niestety zatrudniając pracownika z Ukrainy, musisz mieć świadomość, że pracownik ten może w krótkim czasie zadeklarować chęć zmiany pracodawcy lub powrotu na Ukrainę.

 

Agencja Motivated-Workers specjalizuje się w zatrudnianiu pracowników z Rosji. Ze względu na trudności proceduralne (wiza, pozwolenie na pracę etc.), a także z uwagi na odległość do kraju ojczystego (Rosja, Białoruś itd.), nasi kandydaci są nastawieni wyłącznie na wieloletnią współpracę z potencjalnym pracodawcą. Dlatego nie musisz się obawiać, że sprowadzeni z Rosji pracownicy po kilku tygodniach wrócą do swojego kraju, tak jak to często bywa z pracownikami z Ukrainy. Dzięki wieloetapowej selekcji oraz dokładnemu poznaniu potrzeb pracodawcy, możesz pozyskać pracownika, który zwiąże się z Twoją firmą na długie lata. Współpracując z nami, Twoja firma może zyskać stabilizację. A inwestycja w nowych pracowników na pewno się opłaci.

 

Wszyscy pracownicy pracują u nas legalnie. Bardzo dokładnie przestrzegamy prawa i warunków umowy. W przypadku leasingu, firma Motivated-Workers formalizuje wszelkie niezbędne dokumenty i przedstawia profile kandydatów, którzy są gotowi do zatrudnienia. Pracodawca nie jest tym samym obciążony zbędnymi formalnościami. Dzięki temu możesz oszczędzić czas i koszty związane z pozyskaniem nowych pracowników.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności