AGENCJA POŚREDNICTWA - PRACOWNIcy ZE WSCHODU

Firma Darko4in Katarzyna Dereviannov powstała z myślą o pozyskiwaniu pracowników głównie z rejonów Federacji Rosyjskiej oraz Białorusi i późniejszym ich lokowaniu w firmach na terenie Polski oraz innych krajów europejskich.

 

Statystycznie około 300 tysięcy osób rocznie wyjeżdża z Rosji za granicę, głównie w celach zarobkowych. W tym samym czasie w Polsce tylko w 2017 roku brakowało ogromnej liczby pracowników w wielu sektorach. Z raportu International Business Report firmy Grant Thornton wynika, że już 60% dużych i średnich polskich firm ma problemy ze znalezieniem pracowników o odpowiednich kwalifikacjach. A pod koniec 2017 roku w urzędach pracy zarejestrowanych było aż 120 tys. wolnych miejsc pracy. Liczba ta w kolejnych latach będzie się stale zwiększać.

 

 

Pośrednictwo pracy pracowników z Rosji

Dlatego chcemy zaproponować polskim przedsiębiorcom pomoc w znalezieniu idealnych pracowników. Naszym celem jest kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych dla firm na terenie Unii Europejskiej, głównie Polski. Posiadamy rozległą bazę CV rosyjskich pracowników, którzy gotowi są do podjęcia pracy w Polsce. Ponadto doskonale znamy rosyjski rynek pracy i mamy duże doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie znaleźć kandydatów idealnie spełniających wymagania stawiane przez polskich pracodawców. Przekonaj się, jak szybko możemy rozbudować kadrę w Twojej firmie.

 

 

Kompleksowe zatrudnianie pracowników ze Wschodu

Działamy kompleksowo. W całości sprawujemy nadzór nad przygotowaniem dokumentów wizowych, pozwoleń na pobyt, transportem oraz zakwaterowaniem pracowników. Finalnie nasi Klienci otrzymują gotową listę osób, które przebywają już w Polsce i są gotowe do podjęcia zatrudnienia. Skorzystaj z naszych usług już teraz i zapewnij swojej firmie stabilny rozwój.


 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności